kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij
STRONA GŁÓWNA
O NAS
OKOLICA
OFERTA
KONTAKT
STARA KUŹNIA
RĘKODZIEŁOCENY ZA NOCLEGI:
OFERUJEMY:
Regulamin:Galeria zdjęć:ogród
pokój czteroosobowy


pokój trzyosobowy


pokój dwuosobowykuchniapokój zabaw
OFERTA WARSZTATOWA:

samodzielny wyrób naturalnych pomadek ochronnych
warsztaty dla dzieci prowadzone przez Olę
warsztaty dla dzieci i dorosłych


spacery konne u sąsiadów


nasza kocia arystokracja

Miś CzarekCapcio


W najbliższej okolicy możliwość skorzystania z:
  • Jazda konna
  • Przejażdżki bryczką
  • Masaż Peloha
  • Masaż Abhyanga
  • Masaż AjurwedyjskiRODO:


Polityka Prywatności Agroturystyki Izerski Potok
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane RODO. Drodzy Goście informujemy, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Agroturystyka Izerski Potok, mieszcząca się w Przecznica 51, 59-630 Mirsk
2. Państwa dane osobowe w postaci nazwiska, imienia i danych kontaktowych (tj. e-mail, numer telefonu), numeru rachunku bankowego przetwarzane są w celu rezerwacji noclegu, usług hotelarskich, jak również w celu realizacji zadań wynikających z zawartej umowy świadczenia usług.
3. Przetwarzanie danych osobowych może obejmować również wypełnianie przez Administratora obowiązków prawnych względem organów publicznych.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wykonania usługi. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe realizowanie zadań z tytułu umowy.
5. Państwa dane mogą zostać udostępnione lub przekazane na podstawie umowy powierzenia następującym kategoriom odbiorców:
1. firmie świadczącej usługi obsługi księgowej,
2. w razie zachorowania dla GIS, prowadzącego niezbędne czynności w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa
6. Państwa dane zebrane na potrzeby świadczenia usług będą przetwarzane przez okres określony w przepisach prawa
7. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich aktualizacji, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Dodatkowo mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
8. Administrator Państwa danych dokłada wszelkich starań w celu ich ochrony i nieudostępniania osobom postronnym.
 Administrator Danych Osobowych
Agroturystyka Izerski Potok
Przecznica 51, 59-630 Mirsk, Polska,
tel.: +48 605-371-734, mail: agak800@poczta.onet.pl